Europos dviračių iššūkis 2016

Jau ketvirtą kartą Kaunas priima tarptautinės iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2016“ mestą draugiškos kovos pirštinę!

Šiemet Europos dviračių iššūkyje dalyvauja 50 Europos miestų, tarp kurių trys Lietuvos: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Telšiai.
Jei esi dviračių mylėtojas, nesvarbu – mažas ar didelis, registruokis ir dalyvauk didžiausiose Europos miestų dviratininkų varžytuvėse! Kokį rekordą pasieksime šiemet?

KAIP UŽSIREGISTRUOTI?
1. Prisijunkite prie Kauno komandos http://cyclingchallenge.eu/lt/
2. Atsisiųskite Cycling365 programėlę į savo išmanųjį telefoną
3. Kiekvieną kartą, važiuodami dviračiu, nepamirškite įjungti Cycling365 programėlės ir įrašyti savo kelionę (instrukciją rasitehttp://cyclingchallenge.eu/lt/cycling365).

Norintys sukurti Kauno komandos pakomandį – savo darbovietės, mokyklos, universiteto, bendruomenės ar draugų grupę rašykite Europos dviračių iššūkio Kauno komandos koordinatorei el. paštu [email protected] – kartu minti smagiau!

Visą informaciją rasite oficialiame Europos dviračių iššūkio tinklalapyje http://cyclingchallenge.eu/lt/ irhttps://www.facebook.com/events/1589656554684581/.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content