Europos diena ir Lietuvos įstojimo į ES 15-metis Aleksoto seniūnijoje

Aleksoto seniūnijoje paminėta Europos diena ir Lietuvos įstojimo į ES 15-metis. Šventėje Aleksoto bendruomenės centro nariai prisiminė įvykius Aleksote prieš 15 metų. Tuo metu bendruomenės aktyvas rengė ir dalyvavo daugelyje renginių. Prieš 15 metų buvusiai J. Bakanausko gatvei suteiktas Europos pr. pavadinimas, o šios idėjos iniciatorius prof. A. Avižienis. Tą dieną taip pat danguje skraidė lėktuvas, nešantis užrašą „Aleksotas už Europą”.

15 metų sukakties minėjime dalyvavo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Liudas Mikalauskas, Aleksoto moterų šokėjų grupė „Vėjūnė”, Aleksoto Šv. Kazimiero parapijos klebonas Valius Zubavičius, Aleksoto bendruomenės centro aktyvas, įsimintinų įvykių prieš 15 metų dalyviai.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content