Ekskursija “Šančių karinis miestelis” skirta Tarpautinei gido dienai

Turizmo įmonė „Mūsų odisėja“ iš Kauno, besispecializuojanti atvykstamajame ir vietiniame turizme, privačia iniciatyva suorganizavo ekskursiją “Šančių karinis miestelis”, skirtą Tarpautinei gido dienai, į kurią kviečiami gidai, turizmo srities specialistai ir visi besidomintys išskirtiniais Kauno objektais.

Ekskursijoje turėsite galimybę papildyti savo jau turimas žinias naujais ir įdomiais faktais. Kelionę po Šančius pradėsime nuo Kajokiemio, susipažinsime su olando Fanstilio žemėmis, perkirsime po žeme esančius  tunelius, sustosime prie Metodistų bažnyčios, susitiksime su pastoriumi, atkreipsime dėmesį į Šančių daržą, olimpiečių ąžuolą, sužinosime Lietuvos karo dievaičio vardą, kur buvo karinių pašto karvelių karvelidės, pamatysime išlikusią caro laikų tvorą, kur auga šilkmedžiai, kuo žymus S. Kudokas. Taip pat pamatysime poetės J.Degutytės ir rašytojo V.Radaičio namus. Mintimis „keliausime“ siauruku, ieškosime Šančių lobio, aplankysime senąsias kapinaites, pabuvosime “kopūstų lauke”, pasigrožėsime rusiško stiliaus pastatais, važiuosime tvirtovės komendanto prospektu, surasime sagas – paminklus, pasigrožėsime raudonų plytų pilaite, kurioje gyveno Lietuvos kariuomenės pulkininkas leitenantas, Kauno radijo stoties viršininkas. Kildami į vieną iš 4 kalnų, prisiminsime, kas buvo pirmojo istorinio romano autorius, aplankysime didžiausios Lietuvoje Karių kapines: pamatysime Gedimino stulpus, lietuvio kosmonauto kapą ir stabtelsime prie Atlanto skrydžio nugalėtojų paminklo. Stovėsime prie Europos paveldo statinio ir Fanstilio dvaro.

Visi turizmo srities specialistai po šios ekskursijos gaus kvalifikacijos pažymėjimus.

Ekskursijos data: vasario 18 diena.

Kaina: 16 Eur asmeniui.

Registracija telefonu: +37069803091 arba el. paštu: [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content