Ekskursija kauniečiams

Vakar, Pasaulinės turizmo dienos proga, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė susirinkusiems ant Aleksoto apžvalgos aikštelės papasakojo apie Aleksotą, jo gyventojus, apie Aleksoto istoriją.

Susirinkusieji aplankė  vietą, kurioje 1926 m. bandydamas savo gamybos lėktuvą DOBI III žuvo lakūnas Jurgis Dobkevičius.

Seniūnė parodė netoliese augančią pušelę, kurią kartu su tuomete

Japonijos ambasadore 2011 m. pasodino Aleksoto bendruomenė. Pušelė skirta Japonijoje vykusio žemės drebėjimo ir cunamio aukoms atminti.

Visi susirinkusieji turėjo galimybę pavažiuoti funikulieriumi ir pamatyti  veikiantį šveicarišką mechanizmą, kuris čia įrengtas nuo 1935 metų.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content