EISMO APRIBOJIMAI GEGUŽĖS 10 D.

2015 m. gegužės 10 d. (sekmadienį) nuo 7:00 val. iki 18:30 val. vyks Kauno dviračių lenktynės, Bigbank Lietuvos plento taurės‘2015 II etapas.

Lenktynių metu bus nutrauktas transporto eismas M. K. Čiurlionio tiltu ir Europos pr. atkarpa nuo M. K. Čiurlionio tilto iki Veiverių gatvės, išskyrus spec. transportą (greitoji, policija, kt.) ir viešojo transporto autobusus pagal pakeistą grafiką http://kaunomaratonas.lt/autobusai

 

Eismas bus pilnai nutrauktas per lenktynes 10:30-11:30 val. ;

12:00-13:30 val. ir 14:00-17:00 val.

 

Tarp lenktynių laiko galima išvažiuoti iš Europos pr. ir Vinčų g. tik į Vilties g. ir Veiverių g. pagal eismo reguliuotojo nurodymus. Eismas nuo Vilties-Vinčų g-Europos pr. sankryžos į stoties/centro pusę bus pilnai uždarytas.

Viso renginio metu Fredos miestelio gyventojams bus palikta išvažiavimo juosta į Vilties g. Nuo 17:00 val. bus galima išvažiuoti į Veiverių g.

ir Vilties g. pusę. Eismas pilnai atidaromas nuo 18:30 val. Prie išvažiavimų budės teisėjai.

Eismas iš O.H. Minkovskių g. į Europos pr. ir per M.K.Čiurlionio tiltą bus uždarytas nuo 7:00 iki 18:30 val.

 

Renginio metu koreguojamas viešojo transporto autobusų eismas http://kaunomaratonas.lt/autobusai

Kviečiame visus norinčius dalyvauti Kauno dviračių lenktynėse gegužės 10 d.

ir jas stebėti kaip žiūrovams.

 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Renginio organizatorius VšĮ „Dviratai“

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content