Eigulių seniūnijos bendruomenė pažymėjo Valstybės gimtadienį

Vakar, liepos 6 dieną, Eigulių seniūnijos bendruomenė pažymėjo Valstybės gimtadienį. Čėčėnijos aikštėje gausiai susirinkę gyventojai, bendruomenių centrų atstovai, LR Seimo nariai, kandidatai sveikino susirinkusiuosius su Valstybės diena, sutartinai giedojo Tautišką giesmę.

Renginyje dalyvavo, Tautišką giesmę gestų kalba giedojo  ir Lietuvos vėliavą išskleidė Kauno kurčiųjų bendruomenė. „Vieningos „Tautiškos giesmės“ tradicija ir apskritai himno giedojimas yra pilietinis veiksmas, ne muzikinis. Būna, žmonės nedrįsta giedoti garsiai, nes galvoja, kad neturi gražaus balso, arba bijo nepataikyti į toną. Tačiau mes manome, kad čia svarbus ne balsas, ne muzika, ne klausa. Svarbu meilė Tėvynei, kurią visi jaučiame širdimi ir galime išreikšti vieningu veiksmu“,- teigė Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas Vytautas Pivoras.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems Valstybės dienos minėjime.

IMG_0954IMG_0958IMG_0961IMG_0963IMG_0970IMG_0977IMG_0978

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content