EIGULIŲ SENIŪNIJOJE VYKO GRAŽIAUSIAI TVARKOMŲ DAUGIABUČIŲ NAMŲ TERITORIJŲ KONKURSAS

Konkurse vertinti daugiabučiai namai, gražiai besitvarkančių savo teritorijos. Dalyvius atrinko ir seniūnijos komisijai vertinti pasiūlė Eigulių seniūnijos seniūnaičiai. Komisija, susidedanti iš Seniūno O. Adomaičio, seniūno pavaduotojos A. Chanko ir vyr. specialisto J. Maceinos, vertino 17 daugiabučių namų teritorijas: V. Landsbergio-Žemkalnio g. 16, 18; Pakraščio g. 45; Geležinio Vilko g. 18; Savanorių pr. 395; P. Lukšio g. 43, 64; Žeimenos g. 78; Ašigalio g. 15, 19, 21, 35, 37; Šiaurės pr. 10, 14, 16, 32.
Komisija vertino gėlynų išdėstymą, augalų komponavimą ir derinimą, mažosios architektūros elementus, bendrojo naudojimo teritorijų priežiūrą ir tvarkymą. Džiugu, kad daugelis daugiabučių teritorijų pavyzdingai prižiūrimos, valomos, šienaujamos, džiugina gėlių gausa bei įvairove.
Bendru komisijos sutarimu konkurso nugalėtoju skelbiama P. Lukšio g. 43 daugiabučio  namo teritorija.
Gražiausiai tvarkomų daugiabučių namų teritorijų konkurso dalyviai ir nugalėtojas bus pagerbti seniūnaičių sueigoje 2016 m. rugsėjo mėn.

Eigulių seniūnijos informacija

1098765432111

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content