Edukacinė programa „Lino kelias“

Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos etnografiniame muziejuje vyksta edukacinė programa „Lino kelias“. Muziejuje yra sukaupta per 500 muziejinių eksponatų.
Muziejus laukia ne tik mokyklos mokinių, bet ir kitų mokyklų bei darželių ugdytinių kai sekant lietuvių liaudies pasakas, sakmes, dainuojant liaudiškas daineles, atliekant praktinius darbus vaikai pažintų linų apdorojimo įrankius: sėtuvę, spragilą, kultuvę, mintuvus, bruktuvę, šukas, verpimo ratelį, audimo stakles ir daugelį kitų bei sužinotų jų paskirtį. Sužinotų, koks yra puikaus Lietuvos augalo lino kelias…

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content