Dvyliktasis sakralinės muzikos festivalis „Dėkoju mamai ir Marijai“

Gegužės 9 d. į Rokų Šv. Antano Paduviečio parapijos koplyčią rinkosi Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų kolektyvai į festivalį „Dėkoju mamai ir Marijai“. Tradiciškai visi kolektyvai su lelijos žiedu – tyrumo ir malonės simboliu – pradėjo festivalį giesme „O Marija, mylima“.

Festivalio dalyvius pasveikino Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos mokinė Goda Adomavičiūtė (fleita) ir Kauno Petrašiūnų progimnazijos duetas. Sveikinimo žodį tarė šio festivalio sumanytoja Julija Bakūnaitė bei Rokų Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas kun. Vytautas Juozas Insoda.

Skambias daineles ir nuoširdžias giesmes festivalio svečiams ir dalyviams padovanojo Kauno lopšelio-darželio „Girstutis“ solistė Ieva Marcinkevičiūtė ir ansamblis „Girstučio angeliukai“, klausytojus džiugino lopšelio-darželio „Tukas“ „Lapiukų“ grupės ansamblis, lopšelio-darželio „Gandriukas“ ir lopšelio-darželio „Aviliukas“ vaikučiai, Šančių lopšelio-darželio ansamblis „Šypsena“ ir kiti dainorėliai.

Festivalio organizatorių lopšelio-darželio „Rokutis“ pasirodė du vaikų ansambliai ir Salinių šeima. Renginio pabaigoje visiems kolektyvams įteiktos Panemunės seniūnijos padėkos, o vaikučiams – skanėstai.

Festivalio metu buvo paleisti į dangų kylantys mėlyni balionai. Juos vaikams padovanojo Kauno lopšelio-darželio „Girstutis“ bendruomenė.

Kiekvieno renginio organizavimas ar dalyvavimas jame pareikalauja kruopštaus darbo. Džiugu, kad yra pedagogų, meninio ugdymo mokytojų, kurie su meile širdyje šį darbą puoselėja ir dalinasi su kitais.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content