,,DOVANA LIETUVAI – GELTONA ŽALIA RAUDONA“

Sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Vasario 16-ta – iškiliausia data mūsų šalies kelyje. Kiekvieno iš mūsų kasdien nuveiktas prasmingas darbas tvirtina valstybės pamatus. Tik būdami vieningi ir nuoširdūs išliksime stiprūs ir kursime Lietuvą, kuria didžiuosis ateities kartos.

,,Ne paslaptis, jog kiekvienas iš mūsų laukiam savo gimtadienio, per kurį mus prisimena, gaunam dėmesio, dovanų. Šiais laikais itin įvairiai yra sveikinama gimtadienio proga. Dar vieną būdą, kaip pasveikinti Lietuvą išvysime šiandien. O pasveikinti Lietuvą yra būtina. Aš labai drąsiai sakau būtina, nes jeigu sveikini Lietuvą, tai sveikini ir save, o save sveikinti visada yra smagu. Ar kam nors nesmagu gauti dovanų? Vasario 16 d. ne šiaip sau minime – tai yra Lietuvos valstybės atkūrimas, tai yra diena, kuomet lietuviai drąsiai galėjo kalbėti lietuviškai, drąsiai galėjo prisiminti savo istoriją ir žiūrint kitataučiams, tiems žmonėms, kurie manė jog, Lietuvos ir lietuvių nėra, sakyti čia aš esu lietuvis, o čia mano Tėvynė – Lietuva. Šiais metais atkurtai Lietuvos valstybei jau 101 metai. Todėl kviečiu kiekvienais metais sveikinti Lietuvą, nes sveikinate tuo pačiu ir save“.Kalbėjo Rokų gimnazijos istorijos mokytojas Audrius Beleškevičius2019 m. vasario 11 d. Panemunės seniūnijos organizuotoje Lietuvos valstybės atkūrimo paminėjimo šventėje ,,DOVANA LIETUVAI – GELTONA ŽALIA RAUDONA“ dalyvavo seniūnijos ugdymo įstaigos: Kauno lopšelio – darželio ,,Rokutis“ auklėtiniai, Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos auklėtiniai, Kauno technologijos universiteto Inžinerijos licėjaus auklėtiniai, Kauno Panemunės pradinės mokyklos pramoginių šokių kolektyvas ,,Juventa“ – šokių kolektyvo vadovė Ina Violeta Šlapikienė, Kauno ,,Šilo“ pradinės mokyklos tautinių šokių kolektyvas ,,Šilelis“, vadovė Margarita Tomkevičiūtė, Kauno ,,Šilo“ pradinės mokyklos jaunučių choras, vadovė Alvija Freidgeim, Kauno Rokų gimnazijos dainininkai, skaitovai ir etnokultūros būrelis „Šuldu buldu“. Šventinį renginį organizavo, sceną papuošė Kauno Rokų gimnazijos mokytojai ir mokiniai. LR Seimo nario, profesoriaus Aurelijaus Verygos sveikinimą perdavė seimo nario padėjėjos Gintarė Dušenkaitė ir Rūta Zabielienė. Šventės dalyviams ir organizatoriams buvo įteikti LR Seimo nario, profesoriaus Aurelijaus Verygos ir Panemunės seniūnės Rasinos Žolynienės padėkos raštai, gėlės, Lietuvos trispalvės vėliavėlės.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems šventėje
,,DOVANA LIETUVAI – GELTONA ŽALIA RAUDONA“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content