Didmaišius lapams išbandę gyventojai: pasiteisino, tai – išsigelbėjimas rudenį

Privačių namų valdų savininkai didmaišius lapams gali  užsisakyti Kauno švaros Miesto valymo skyriuje, tel. (8 37) 49 07 07.

Miestą ir rajoną nuklojantys čežantys auksaspalviai lapai – rudens pažiba, priverčianti sparčiau suktis ir gyventojus, įstaigas, ir tvarką viešose erdvėse prižiūrinčias tarnybas. „Kauno švaros“ didmaišiai ir jų išvežimo paslauga daugybei klientų tapo tikru išsigelbėjimu. Džiaugiamės, kad gyventojų susidomėjimas didmaišiais auga sulig kiekvienais metais – 2019 metais, kuomet pirmą kartą buvo pristatyta ši naujovė, Kauno mieste buvo išdalino viso labo 300 didmaišių. Užpernai – jau virš 1 tūkst., o pernai – net 3 tūkst. didmaišių. Planuojama, kad šiemet šie skaičiai bus dar didesni.

Daugiau informacijos

Kauno švaros informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content