Didmaišius lapams išbandę gyventojai: pasiteisino, tai – išsigelbėjimas rudenį

 

Rudenį bendrijos, administratoriai, įmonės ir fiziniai asmenys gali užsisakyti didmaišius. Ši „Kauno švaros“ idėja palengvinti visiems lapų surinkimo ir transportavimo naštą dalijant didmaišius pasiteisino.

 Vizualiai gražūs ir talpūs didmaišiai skirti būtent lapų sudėjimui. Į juos patogu sukrauti lapus, maišai yra patvarūs.

Bendrijos, administratoriai ir fiziniai asmenys norintys įsigyti didmaišius savo privačioms teritorijoms, turi rašyti laisvos formos prašymus [email protected]

Bendro naudojimo teritorijas Kauno mieste tvarko UAB „Kauno švara“

 Gyventojai norintys sutvarkyti viešąją teritoriją (parką, skverą, žaliąjį plotą prie vaikų žaidimo aikštelės ar kitą gyventojų gausiai lankomą vietą), gali kreiptis į Aleksoto seniūniją dėl didmaišių lapams.

Didmaišius lapams išbandę gyventojai: pasiteisino, tai – išsigelbėjimas rudenį

Parengta pagal Kauno švaros pateiktą informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content