Derliaus šventė

Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė” ir VDU botanikos sodo draugų klubas lapkričio 16 d. surengė gražią derliaus pabaigtuvių šventę. Renginys prasidėjo ansamblio „Svirbė” programa, kuri buvo parodyta šių metų respublikinėje dainų šventėje. Po nuotaikingų dainų ir vaidinimo įvyko vakaro vinis – autoritetinga komisija įvertino, kuri daržovė ar patiekalas iš vaisių ar daržovių yra pati „pačiausia”. Komisijai vadovavo draugų klubo pirmininkė prof. Vida Mildažienė, komisijos nariais pasiūlyti buvęs botanikos sodo direktorius Ramunis Budriūnas, šiais metais savivaldybės apdovanotas kaip vienas aktyviausių senjorų, bei vakaro viešnia – šaunioji smuikininkė Ilona Klusaitė. Didžiausią cukiniją šiais metais pavyko išauginti Algirdui Guigai, didžiausias moliūgas išaugo Janinos Stasiukynienės darže, įspūdingos formos krieną išaugino Virginija Reutienė. Na, o patiekalų įvairovė, jų patiekimo forma ir skonis taip apstulbino komisiją, kad buvo pasiūlyta apdovanoti visus konkurso dalyvius.

Po komisijos vertinimų ir apdovanojimų ir visi šventės dalyviai ir svečiai paskanavo gausių vaišių. Šauniai pasivaišinę, VDU botanikos sodo draugų klubo buvome pakviesti pašokti liaudiškų šokių ir žaidimų.

 

Derliaus šventė yra SADM finansuojamo Aleksoto bendruomenės centro projekto „Aleksoto bendruomenės veiklos plėtra” sudėtinė dalis.

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content