Derliaus šventė

Šiais metais kiek vėliau vyko derliaus šventė, todėl savo užaugintomis daržovėmis ne visi galėjo pasipuikuoti, teko degustuoti įvairių patiekalų, pagamintų iš daržovių ir vaisių.

Didžiausios ir įmantriausių formų daržovės buvo užaugintos Janinos Stasiukynienės sode, na o patiekalų degustacijoje geriausio įvertinimo sulaukė Reginos Bazevičienės daržovių su lašiša tortas, Vilijos Barzdžiuvienės rauginti grybai, Dainos Norkaitienės mišrainė su pupelėmis, Virginijos Pranckevičienės daržovių salotos ir kitų šeimininkių puikūs patiekalai iš moliūgų, cukinijų, obuolių, morkų.

Muzikinę renginio dalį puikiai papildė viešnios iš Veiverių – moterų vokalinis ansamblis „Radasta“ ir mūsų Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“ vadovaujami vadovės Aurelijos Bareišienės.

Susirinkusius sveikino LR seimo nario Ramūno Karbauskio padėjėja  Vaida Pranarauskaitė, šventės organizatorės VDU botanikos sodo draugų klubo pirmininkė Vida Mildažienė, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Šventėje netrūko ir staigmenų: svečiai iš Sakartvelo Marija ir Georgijus buvo sužavėti mūsų bendruomenės nuoširdumu. Marija šiuo metu gyvena Kaune ir mokosi lietuvių kalbos, ji mums labai gražiai padainavo. Taigi, svečių iš Sakartvelo dėka renginys tapo tarptautiniu.

 

Šventė yra Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Aleksoto bendruomenės centro renginiai ir iniciatyvos“ sudėtinė dalis.

 

 

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content