Derliaus šventė

Aleksoto bendruomenės centro moterys, besiruošdamos Derliaus šventei, labai gražiai papuošė Aleksoto seniūnijos prieigas. Medyje švyti raudonskruostis obuolys, o daržovių ir vaisių langas kviečia nusifotografuoti.

Dėkojame šių vaisių ir daržovių autoriams: Aleksoto bendruomenės centro pirmininkei Steputei Račkauskienei, bendruomenės centro aktyvui:  Jūratei Maurušaitienei, Janinai Stasiukynienei, Birutei Stanionienei, Birutei Liaudanskienei,Reginai Bazevičienei, Vidai Baronienei, Jūratei ir Algiui Mincevičiams, VDU botanikos sodo draugų klubo pirmininkei Vidai Mildažienei.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content