Dėmesys – geriausia dovana

 

Artėjant šventėms pamažu puošiasi visas miestas, tai vienam tai kitame lange jau galima išvysti įvairiomis spalvomis žybsinčias girliandas. Taip sukuriama šventinė nuotaika.

Ne veltui sakoma , kad geriausia dovana yra dėmesys. Labai norime pasidžiaugti ir padėkoti Kauno taikomosios dailės  mokyklos kolektyvui bei mokiniams už nuostabius kalėdinius papuošimus, neįkainojamą rankų darbą. Taip sukuriant artėjančių švenčių dvasią išpuošta šiais metais Dainavos seniūnija.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content