Dėmesio! Parama maisto produktais gruodžio mėnesį

 

 

 

 

 

Aleksoto seniūnijos gyventojai kviečiami atsiimti paramą maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo programos adresu Veiverių g. 132 (iš autobusiuko stovėjimo aikštelėje arčiau gatvės). Maisto paketai bus dalinami
Gruodžio 8-9 d. 10-13 val. (siekiant išvengti eilių prie dalinimo punkto, prašome atvykti Jums SMS žinutėje nurodytą dieną).

Turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Informacija teikiama :

Birutė Sabaliauskaitė tel.: 861371092

Aušrelė Gališanskienė tel:. 867496872

 

 

Kauno miesto socialinių paslaugų centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content