Dėmesio! Pakartotiniai Aleksoto seniūnijos seniūnaičių rinkimai

Informuojame, kad šiandien, gegužės 15 dieną, prasideda pakartotiniai Aleksoto seniūnijos seniūnaičių rinkimai, kurie vyks iki gegužės 19 d. 12 val. Kviečiame visus Aleksoto gyventojus aktyviai balsuoti rinkimuose renkant savo seniūnaitijos seniūnaitį.

Balsavimas vyksta Aleksoto seniūnijoje (Veiverių g. 132):

  • Pirmadienį – antradienį 8.00-12.00 val. 12.45-17.00 val.
  • Trečiadienį – ketvirtadienį  8.00-12.00 val. 12.45-19.00 val.
  • Penktadienį 8.00-12.00 val.

Kauniečiai seniūnaičių rinkimuose savo balsągali atiduoti ir internetu, adresu http://seniunaiciai.kaunas.lt/ . Balsavimas elektroniniu būdu vyksta nuo gegužės 15 d. 8 val. iki gegužės 19 d. 12 val.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content