Dėmesio Dainavos seniūnijos gyventojai

Dėmesio seniūnijos gyventojai

Vaikus, jaunimą ir suaugusius kviečiame ruoštis paplūdimio tinklinio turnyrui, kuris vyks  rugsėjo 17 d. 12 val. miško aikštelėje           Romainių g. 15 ( prie vandens bokšto).

Organizuokitės komandas po tris narius. Kviečiame visas Šilainių bendruomenes sudaryti savo komandas. Kaip ir pernai laukiame sporto entuziastų ir iš visų kitų  Kauno m. seniūnijų, nes turnyras- atviras.

Be to kviečiame šiaurietiško ėjimo entuziastus. Su instruktore keliausime Romainių miško takais. Bus daug dovanų ir prizų.

Registruokitės  el. paštu   [email protected] arba nuostatuose nurodytu el. paštu.

Ši sporto šventė ir turnyras remiami iš SADM finansuojamo projekto ir dalinai iš Kauno m. finansuojamo projekto.

Rugsėjo 16 d.10-12 val. ir 18-19 val. dar bus pravedami paplūdimio tinklinio žaidimo mokymai.

Projekto vadovė-Romainių BC pirmininkė Violeta Visockienė

Turnyro nuostatus ir taisykles rasite čia.  Šilainių seniūnijos taurė-2016

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content