Dėl vaiko interesų pažeidimų galima pranešti nemokamu policijos telefonu 112

Informuojame, kad pasibaigus Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbo valandoms (skyrius dirba I-IV 8-17 val., pietų pertrauka 12-12.45 val. ir V 8-15.45 val., pietų pertrauka 12-13 val.) darbo dienomis, savaitgaliais ir švenčių dienomis, paaiškėjus neatidėliotiniems atvejams, kai galimai yra pažeidžiami vaiko interesai, t. y. kai vaiko sveikatai ar gyvybei gresia pavojus, prašome pranešti apie įvykį nemokamu policijos telefonu 112 (darbo laikas I-VII visą parą).

Esant būtinybei, policijos pareigūnai susisieks su Kauno miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus budinčiais darbuotojais.

Vaiko teisių apsaugos skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content