Dėl rekonstrukcijos laikinai uždaroma įkalnė nuo Raudondvario plento Romainių link

Jau ateinantį pirmadienį (balandžio 3 d.) startuoja svarbus Romainių gatvės rekonstrukcijos etapas. Kelininkai mažiausiai iki birželio pabaigos uždarys atkarpą tarp Šilainių ir Raudondvario plentų – vadinamąją „Regitros“ įkalnę. Čia ruošiamasi įrengti požemines komunikacijas, pėsčiųjų takus bei atnaujinti stipriai susidėvėjusią gatvės dangą. Iki rudens darbai apims ir kitas Romainių gatvės atkarpas.

Pernai rudenį Romainių gatvės rekonstrukcija startavo nuo Kauno riboženklio iki M. ir P. Šalčių g. Čia jau gegužės pabaigoje planuojama leisti eismą bent viena kryptimi. Darbų zonoje, kaip ir visoje maždaug 4 km besitęsiančioje gatvės atkarpoje, rangovai pradėjo kloti naują lietaus nuotekų surinkimo sistemą.

„Iki šiol lietaus nuotekų nebuvo visoje gatvėje. Nuo analogiškų darbų pradėsime ir įkalnėje Romainių link. Po rekonstrukcijos vietos gyventojai galės prisijungti prie pagrindinių požeminių tinklų. Išsispręs ir po liūčių apsemtų gatvių problemos. Iš romainiškių prašome kantrybės mainais už geresnę gyvenimo kokybę. Sutvarkę pagrindinę gatvę Romainiuose, galėsime imtis kitų“, – teigia Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas A. Pakalniškis.

Įsibėgėjus rekonstrukcijai tarp Šilainių ir Raudondvario plentų, netrukus darbai persikels į kitus Romainių gatvės etapus. Apie juos gyventojai bus informuoti papildomai.

„Pirmadienį abipus įkalnės vairuotojus pasitiks atitvarai ir eismą draudžiantys ženklai. Čia darbai truks iki birželio galo. Kol vyks remontas, vairuotojų prašome rinktis alternatyvius maršrutus per Aukštutinius Kaniūkus, Šilainių plentu ar Bivylių, A. Šapokos, B. Brazdžionio, Mosėdžio gatvių trasa“, – pataria Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Romainių gatvėje, atnaujinus požemines komunikacijas ir įrengus paviršinio vandens surinkimo tinklus, rangovai sutvarkys važiuojamąją dangą, įrengs naują apšvietimą ir šaligatvius.

Tvarkomoje gatvėje daugiau dėmesio bus skirta ir eismo saugumui užtikrinti. Medekšinės ir Romainių gatvių susikirtime suprojektuota žiedinė sankryža, patogios pėsčiųjų perėjos tiek einantiems, tiek ir riedantiems.

Pagal sutartį sutvarkyti pagrindinę gatvę Romainiuose planuojama iki kitų metų vidurio. Rangos darbus atlieka viešąjį konkursą laimėjusi bendrovė „Fegda“.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content