Dėl reikalingos pagalbos benamystę bei socialinę atskirtį patiriančiam asmeniui

Kauno miesto socialinių paslaugų centras (toliau – Centras) nuosekliai, kryptingai ir aktyviai vykdo savo veiklą, vadovaudamasis teisės aktais, reglamentuojančiais Centro veiklą, Centro nuostatais bei atlieka visas Centrui numatytas funkcijas, siekiant įgyvendinti iškeltą tikslą, t. y., rūpinasi paslaugų gavėjų (benamių, senyvo amžiaus asmenų, suaugusiųjų socialinės rizikos asmenų, socialinę riziką patiriančių šeimų, asmenų patekusių į krizinę situaciją, kai iškyla grėsmė asmens sveikatai ar gyvybei ir kt.) socialine integracija į visuomenę ir socialinio funkcionavimo savarankiškai gyventi atstatymu ir palaikymu.

Kauno miesto socialinių paslaugų centro Laikino apgyvendinimo skyriuje yra sukurta Mobilaus socialinio darbo gatvėje komanda, kuri gavusi informaciją iš pilietiškų asmenų, seniūnijų darbuotojų ar kitų įmonių, įstaigų ar organizacijų apie gatvėje gyvenančius asmenis, komandos nariai vyksta į vietą ir, spręsdami šią socialinės atskirties ir gyvenamosios vietos neturėjimo problemą pasiūlo pagalbą, informuoja apie teikiamas socialines paslaugas bei skatina jomis naudotis, stiprina motyvaciją keisti gyvenimo būdą. Taip pat, esant poreikiui suteikia transportą, tarpininkauja su kitomis įstaigomis, reabilitacijos centrais, kurios gali suteikti reikalingą pagalbą benamystę bei socialinę atskirtį patiriančiam asmeniui. Atsižvelgdami į benamystės problemą, prašome nurodyti žinomas vietas, kuriose galimai gali būti apsistoję asmenys, neturintys gyvenamosios vietos ir gyvenantys gatvėje.

Informacija reikalinga, kad Kauno miesto socialinių paslaugų centro Mobilaus socialinio darbo gatvėje komandos nariai galėtų nuvykti į Jūsų nurodytas vietas ir informuoti minėtus asmenis apie Kauno mieste teikiamas socialines paslaugas bei pasiūlyti reikiamą socialinę pagalbą.

Tikimės, kad bendradarbiavimas padės spręsti visoms suinteresuotoms šalims aktualias problemas ir užtikrins suaugusiems socialinę riziką patiriantiems asmenims teikiamų socialinių paslaugų prieinamumą.

Kontaktinis asmuo – N. Gudėnaitė-Martinėlienė, tel. (8 601) 14204, el. p.: [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content