Dėl psichologinių krizių mobiliųjų komandų paslaugų organizuojant pagalbą Ukrainos pabėgėliams

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija (toliau – Ministerija) informuoja, kad Lietuvoje veikia mobilios krizių įveikimo komandos, kurioms užduotis paskirsto skambučių centras, veikiantis trumpuoju numeriu 1815.

Mobilioji psichologinių krizių įveikimo komanda teikia krizinę pagalbą bendruomenėms, organizacijoms ir šeimoms (kai paveikiami 2 ir daugiau asmenų), susiduriančiomis su krize po netekties, nelaimingo atsitikimo ar kitokio sukrečiančio įvykio.

Jeigu Jūsų savivaldybėje ar atskirose seniūnijose teikiate socialines paslaugas ukrainiečių pabėgėlių grupėms, ir susiduriate su kriziniu įvykiu (netekties, nelaimingo atsitikimo, asmens dingimo ar kt.), kuris emociškai stipriai paveikia ukrainiečių pabėgėlių grupę ar  pagalbos teikėjų kolektyvą, kviečiame kreiptis krizių psichologo konsultacijos. Komandos specialistai teikia paslaugas gyvai, atvykę į vietą arba nuotoliniu būdu.

Su Mobiliąja psichologinių krizių komanda galite susisiekti telefonu 1815. Paskambinę šiuo numeriu bus suteikta pirminė nuotolinė konsultacija telefonu, sutarta dėl komandos vykimo būtinybės ir galimų pagalbos būdų.

Pagalbos Ukrainos piliečiams atveju, komandos teiks pagalbą rusų ir anglų kalbomis.

Specialistai dirba kiekvieną dieną (I-VII), nuo 8 iki 20 val.

Daugiau informacijos https://kriziukomanda.lt

Konsultacijos nemokamos, jas finansuoja LR Sveikatos apsaugos ministerija, skambučių centro 1815 ir mobiliųjų psichologinių krizių įveikimo komandų veiklą koordinuoja Valstybinis psichikos sveikatos centras.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content