Dėl prašymų pateikimo Socialinės paramos skyriui Asmenų aptarnavimo poskyryje, kuris yra seniūnijose

Informuojame, kad siekiant mažinti pareiškėjų srautus Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje seniūnijose, nuo 2020 m. lapkričio 3 d. pareiškėjų prašymai bus priimamai nuotoliniu būdu. Pagal išankstinę registraciją bus priimami tik naujai besikreipiantys pareiškėjai.

/Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyrio informacija/

P. S. Panemunės seniūnijos gyventojai aptarnaujami Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje A. Juozapavičiaus per.72, Kaunas; tel. (8 37) 34 04 52

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content