Dėl prašymų pateikimo iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis 2021 metais gauti

Informuojame, kad visi prašymai dėl Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis paramai gauti, kurie buvo priimti
2019-12-01–2020-12-01 laikotarpiu, galioja iki 2021 m. gruodžio 31 d. imtinai (pateiktų prašymų galiojimo terminas yra pratęstas).

Jeigu pasikeitė Jūsų ir kartu su Jumis gyvenančių asmenų pajamos ar Jūsų prašyme nurodytas kontaktinis telefono numeris  būtinai privalote apie tai  mus informuoti.

Pažymime, kad karantino ir (arba) valstybės ar savivaldybės lygio ekstremaliosios situacijos laikotarpiu, nauji klientai prašymus dėl Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis paramai gauti 2021 metams, gali teikti nuotoliniu būdu (telefonu, elektroniniu paštu).

Informuojame, kad prašymus dėl Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramos maistu ir higienos priemonėmis paramai gauti priima Kauno m. socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus Socialinio darbo organizatorės:

Atsiimant paramą būtina turėti asmens tapatybės dokumentus.

Asmenys, du kartus iš eilės neatvykę pasiimti paramos, iš sąrašo išbraukiami.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content