DĖL PRAŠYMŲ EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASMENIMS FONDO PARAMOS MAISTU IR HIGIENOS PRIEMONĖMIS 2021 METAIS GAUTI

Gyventojų dėmesiui! 

DĖL PRAŠYMŲ EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASMENIMS FONDO PARAMOS MAISTU IR HIGIENOS PRIEMONĖMIS

2021 METAIS GAUTI

Informuojame, kad paramos iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo gavėjams, kuriems 2019-12-01–2020-12-01 laikotarpiu buvo skirta ši parama (buvo pateikti prašymai), nereikės teikti atskiro prašymo dėl paramos 2021 metams skyrimo. Siekiant maksimaliai mažinti tiesioginius kontaktus bei išvengti didelių paramos gavėjų srautų, paramos maisto produktais ir asmens higienos prekėmis gavėjų prašymų galiojimo terminas bei skirta parama bus pratęsta iki 2021-12-31 imtinai.

Pažymime, kad karantino ir (arba) valstybės ar savivaldybės lygio ekstremaliosios situacijos laikotarpiu – NAUJI KLIENTAI prašymus Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramai gauti 2021 metams gali teikti nuotoliniu būdu (telefonu, elektroniniu paštu).

Kauno m. socialinių paslaugų centro, Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus, Socialinio darbo organizatorių kontaktai pasiteirauti:

  • Vaičiūnienė 8674 96404,
  • Krikščiūnaitė 8672 39457,
  • Naujokė 8673 54326

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content