Dėl planuojamos karių treniruotės

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2–oji rinktinė informuoja, kad Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai 2023 m. sausio 22 d. nuo 9.00 val. iki 13.00 val. Kauno miesto Panemunės šile planuoja vykdyti orientavimosi vietovėje treniruotę, kurioje dalyvaus apie 20 karių. Kariai judės be ginklų, imitaciniai šaudmenys nebus naudojami.

Užtikriname Jus, kad kariai laikysis priešgaisrinių ir gamtos apsaugos taisyklių, kelių eismo taisyklių ir civilių gyventojų kasdienė veikla nebus trikdoma.

Jei nurodytu periodu planuojama vykdyti kita veikla, maloniai prašome informuoti kontaktinį asmenį.

Kontaktinis asmuo št. srž. Andrius Paulauskas, tel. 8 657 47 903.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content