Dėl paramos maisto produktais 2019 metais

Informuojame, kad 2019 metams prašymai dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo bus priimami nuo 2018 m. gruodžio 3 d.

Prašymai bus priimami Aleksoto seniūnijoje, pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 8 val. iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 17 val., bei penktadieniais nuo 8 val. iki 12.00 val. ir nuo 12.45 iki 15.45 val.

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content