Dėl numerių pastatų Romuvos g. 50, 50A patalpoms suteikimo

Informuojame apie pradedamus rengti Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų projektus ,,Dėl numerių adresų objektams keitimo” ir „Dėl numerių pastatų Romuvos g. 50, 50A patalpoms suteikimo”.  Projektų rengimo tikslas – suteikti adresus žemės sklypuose adresu Romuvos g. 50 ir Romuvos g. 50A, Kaune  naujai pastatytiems dviejų butų gyvenamiesiems namams Romuvos g. 50 ir Romuvos g. 50A, Kaunas bei šių gyvenamųjų namų patalpoms Nr. 1 ir Nr. 2.

Vadovaujantis Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitų tvarkos aprašo (toliau – Aprašo), patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“ 38  punktu, skelbiame viešai seniūnijos patalpose ir internetiniame puslapyje.

isak. Romuvos 50, 50A pat.

isak. Romuvos 50, 50A

priedas Romuvos 50, 50A pat.

priedas Romuvos 50, 50A

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content