Dėl metalinių garažų nukėlimo

     Pakartotinai informuojame, kad asmenys, kurie naudojasi metaliniais garažais turi nukelti šiuos statinius iki  2016 m. rugsėjo 1 d. arba kreiptis į Panemunės seniūniją (Perlojos g. 30) 3, 6 kab. ir pateikti nuosavybės teisę patvirtinančius dokumentus (VĮ Registrų centras pažymą). Nepateikus dokumentų, bus pradėtos metalinių garažų pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūros. Teismui pripažinus minėtą statinį bešeimininkiu turtu ir perdavus Kauno miesto savivaldybės nuosavybėn, bus sprendžiamas jo nukėlimo klausimas.

Informuojame, kad jeigu iki numatytos datos garažai nebus pašalinti, informacija bus perduota Nacionalinei žemės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos, kuri pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 45 str. taikys administracinio poveikio priemones.

Panemunės seniūnija

tel. 74 95 09, 74 40 88

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content