Dėl maršrutinių taksi pasikeitimų

Nuo rugpjūčio 27 dienos keičiami 52-ojo, 53-čiojo ir 54-ojo maršrutinių taksi maršrutai ir jų eismo tvarkaraščiai!

52-ojo Romainiai – Vaišvydava  maršruto maršrutiniai taksi važiuodami į Vaišvydavą ir atgal neužvažiuos į Onkologijos ligoninę. Taip pat maršrutas nukreipiamas Nemuno krantine, maršrutiniai taksi nevažiuos Jonavos gatve.

53-iojo Partizanų g. – Rokai maršruto maršrutiniai taksi į Rokus nuo Tilto gatvės važiuos Vaidoto ir Plytinės gatvėmis.

54-ojo Sargėnai – Onkologijos ligoninė maršruto maršrutiniai taksi nuo Panemunės tilto važiuos  Vaidoto g., Mažąja g., A. Smetonos al., Birutės g., Vaidoto g., Kariūnų pl., Kurtinių g., Volungių gatve iki Onkologijos ligoninės.

Daugiau informacijos  http://www.stops.lt/kaunas/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content