Dėl lauko taktikos pratybų

Informuojame Jus, kad nuo 2020 m. birželio 8 d. 18.00 val. iki 2020 m. birželio 12 d. 15.00 val. planuojamos Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybės Žvalgybos kuopos lauko taktikos pratybos, Kauno rajone ir plk. Igno Musteikio (Rokų) poligone (priedas). Pratybose dalyvaus 45 kariai, 2 transporto priemonės, 3 valtys.

Užtikriname Jus, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, imitaciniai šaudmenys ar sprogstamosios medžiagos nebus naudojamos, transporto priemonės judės tik keliais ir civilių kasdienė veikla nebus trikdoma.

Kontaktinis asmuo – vrš. Algirdas Kuckailis, mob. +370 657 84562.Pratybų vietos schema

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content