DĖL LAPŲ IŠVEŽIMO!

Daugiabučių namų administratoriai ir namų bendrijos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. rugpjūčio 5 d. nutarimu Nr. 831 patvirtintų ,,Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administravimo nuostatų“ 4,3 p. organizuoja daugiabučių namų naudojamo žemės sklypo priežiūrą. Jeigu daugiabutis neturi suformuoto ir įregistruoto žemės sklypo, Vadovaujantis Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklėmis, faktiškai naudojama teritorija laikoma teritorija iki gretimos teisės aktų nustatyta tvarka priskirtos ar faktiškai naudojamos teritorijos, bet ne daugiau kaip 50 metrų nuo pastatų išorinių atitvarų.

Gyventojai, tvarkydami teritorijas, lapus sukrovė į krūvas arba sudėjo į maišus prie gatvių, tuo pažeisdami  Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklių reikalavimus.

Prašome daugiabučių namų administratorius ir bendrijų pirmininkus nedelsiant organizuoti gyventojų surinktų lapų išvežimą.

Primename, kad Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas užtraukia LR Administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsnyje numatytą atsakomybę.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content