Dėl kriminogeninės situacijos Rokuose

2017 m. sausio 19 d. Panemunės seniūnijoje dalyvaujant Panemunės seniūnei Rasinai Žolynienei, seniūnės pavaduotojai Loretai Knėpienei ir Kauno m. Panemunės PK Veiklos skyriaus pareigūnams Alvydui Vainai ir Dariui Brazinskui buvo aptartas Rokuose įvykdytas nusikaltimas. Policijos departamentas informavo, kad 2017 m. sausio 16 d. 15 val. 10 min. Kaune, J. Borutos g. 13 gyvenamajame name, namuose, rasta negyva moteris su kirstine žaizda galvoje. Įvykio vietoje sulaikytas neblaivus šešiolikametis anūkas.

Susitikimo metu nutarta organizuoti Rokų gyventojų susitikimą su Kauno m. Panemunės PK Veiklos skyriaus pareigūnais dėl kriminogeninės situacijos aptarimo.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content