Dėl Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono profesinės karo tarnybos karių inžinerinės žvalgybos pratybų

Informuojame, kad š. m. kovo 17 ir 18 d. nuo 8 iki 17 val. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono profesinės karo tarnybos kariai su ginklais vykdys inžinerinę žvalgybą, skirtą žvalgybos įgūdžiams atnaujinti.

Pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Pratybų vadovas ‒ vyr. ltn. Audrius Alavočius, mob. +370 648 01120.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content