DĖL J. BAKANAUSKO GATVĖS ATKARPOS NUO MARVELĖS UPELIO IKI VAKARINIO LANKSTO DETALIOJO PLANO KEITIMO

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 dalimi, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nutarimas), 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2002 m. liepos 18 d. sprendimu Nr. 259 „Dėl J. Bankausko gatvės atkarpos nuo Marvelės upelio iki Vakarinio lanksto detaliojo plano patvirtinimo“ patvirtinto detaliojo plano keitimo pradžios ir planavimo tikslų.

Planavimo tikslai ir uždaviniai – keisti žemės sklypo (19,0272 ha), skirto J. Bankausko gatvei nuo Marvelės upelio iki Vakarinio lanksto detalųjį planą teritorijų planavimo proceso inicijavimo pagrindu. Pagal Detalųjį planą siekiama vykdyti žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūras. Pasikeitus teisės aktų normoms, reglamentuojančioms erdvinių duomenų geografinės padėties pažymėjimą (koordinačių sistemos pasikeitimas) reikalinga keisti detalųjį planą ir patikslinti žemės sklypų planinę padėtį detaliojo plano teritorijoje. Taip pat pagal bendrojo plano sprendinius ir urbanistinę koncepciją siekiama išplėsti detaliojo plano ribas, nustatant aplinkinių teritorijų reglamentus inžinerinės ir socialinės infrastruktūros plėtrai. Numatyti žemės sklypo (-ų) ir jame (-uose) esančių statinių paėmimą visuomenės poreikiams, pagal bendrojo plano sprendinius ir urbanistinę koncepciją pakeisti detaliajame plane sklypo (-ų) ribas ir plotą, keisti nustatytus detaliojo plano sprendinius bei nustatyti papildomus detaliojo plano sprendinius., vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendiniais.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas

Vadovaujantis Nutarimo 8 skyriaus 41.1 papunkčiu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

Dėl informacijos apie J. Bankausko gatvės (esamas Europos prospektas) atkarpos nuo Marvelės upelio iki Vakarinio lanksto, Kaune, detaliojo plano keitimą galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, Urbanistikos poskyrio vyriausioji specialistė Ž. Šabūnienė, tel. . 8-37 42 47 39, [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content