Dėl įvažų į daugiabučius namus

Informuojame gyventojus, kad Kauno miesto savivaldybėje bus tvirtinama nauja programa dėl įvažiuojamųjų kelių į gyvenamuosius daugiabučius namus remonto darbų.  Pirmenybė bus teikiama įvažoms prie kurių remonto 30 ir daugiau procentų prisideda patys gyventojai.

Pageidaujantys prisidėti prie remonto darbų prašome kreiptis į Šančių seniūniją, A. Juozapavičiaus pr. 84. Sąrašas bus sudaromas iki 2016 m. kovo 3 d.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content