DĖL INFORMACIJOS PASKELBIMO

zemėlapis

Foto-Part.206-208

DĖL INFORMACIJOS PASKELBIMO

Kauno miesto savivaldybė kreipėsi į teismą dėl statinio, kuris neturi  savininkų (ar kurio savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkius ir jo perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn. Šiuo atveju:

Stoginė, paskirtis-kiti inžinieriniai statiniai, tarp Partizanų g. 206 ir 208, Kaune.

Asmenis, turinčius teisių į šiuos statinius, prašome iki 2016 m. rugpjūčio 29 d. kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo skyrių ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime minimus statinius adresu: J. Gruodžio g. 9, Kaunas, III a., 304 kab.

Turto valdymo skyrius,

M. Kuktienė, tel. (8 37) 204631

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content