DĖL INFORMACIJOS PASKELBIMO APIE PRIVERSTINAI NUVEŽTĄ NEEKSPLOATUOJAMĄ TRANSPORTO PRIEMONĘ

Atsižvelgiant į Kauno miesto savivaldybės administracijos 2022-06-13 įsakymu   Nr. A-2301 patvirtinto Neeksploatuojamų transporto priemonių priverstinio nuvežimo, pripažinimo bešeimininkiu turtu, apskaitymo, saugojimo, realizavimo ir utilizavimo procedūrų vykdymo tvarkos aprašo  (toliau – Aprašas) 21 punktą, siunčiame priverstinai nuvežtų transporto priemonių sąrašą (toliau Sąrašas),  kuris  vadovaujantis Aprašu ir Lietuvos Respublikos  Vyriausybės 2004-05-26 nutarimu patvirtintų „Bešeimininkio, konfiskuoto, valstybės paveldėto, valstybei perduoto turto, daiktinių įrodymų, lobių ir radinių perdavimo, apskaitymo, saugojimo, realizavimo, grąžinimo ir pripažinimo atliekomis taisyklių“ 341 punktu 6 mėnesius skelbiamas Savivaldybės interneto svetainėje ir seniūnijų informaciniuose stenduose,  kviečiant atsiliepti savininkus ir asmenis, turinčius turtinių teisių į šį turtą.

Skelbtina informacija:

„Kauno miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius vykdo neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių, kurios neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūras. Žemiau pateikiama informacija apie iš bendrojo naudojimo vietos nuvežtą ir Savivaldybės žinioje šiuo metu saugomą transporto priemonę.

Kviečiame atsiliepti šios transporto priemonės savininką ar kitus asmenis, turinčius į ją turtinių teisių. Pasiteirauti dėl transporto priemonės grąžinimo tvarkos galite telefonu (8 37) 20 16 62 arba el. paštu viesosios.tvarkos.skyrius@kaunas.lt“.

Eil. Nr. Markė, modelis Valstybinis registracijos numeris/VIN Nuvežimo data Vieta iš kurios transporto priemonė nuvežta, adresas
1. „CITROEN C8“ (mėlynos spalvos) valst. Nr. HJO701/ VIN VF7EA4HWB13075142 2024-04-16 Kovo 11-osios g. 130 A, Kaunas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content