Dėl informacijos išplatinimo

DĖL INFORMACIJOS IŠPLATINIMO

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ajame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas Nr. 01-1-01669-18 dėl nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 178 str. 2 (vagystė). Nusikalstama veika įvykdyta 2018-01-05 adresu Vilniuje, iš UAB „Yukon Advanced Optics Worldwide“ kai įsibrovus į sandėlio vidų buvo pavogti dažniausiai medžioklėje naudojami termovizoriniai prietaisai Pulsar Quantum Lite XQ30V, Pulsar Quantum Lite XQ23V, Pulsar Trail XP50, Pulsar Helion XQ38F, Pulsar Helion XQ50F, Pulsar Helion XQ28 ir Pulsar Helion XQ50.

Prašome Jūsų išplatinti pateiktą informaciją apie šių prietaisų vagystę Lietuvoje veikiančioms medžiotojų draugijoms ir medžiotojų būreliams. Taip pat informuoti narius, jei jiems bus siūlomi pirkti, parduoti ar kitaip realizuoti tokie termovizoriniai prietaisai, kad jie susisiektų su tyrimą vykdančiais pareigūnais: vyresniuoju tyrėju Stanislavu Perčinskij, mob. tel. 8-674 94528 ar vyresniuoju specialistu Arnoldu Pociumi, mob. tel. 8-698 76420.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content