Dėl gyvenamosios vietos deklaravimo ir kitų seniūnijos klausimų

Šiuo metu atsižvelgiant į vis dar esančią pandeminę situaciją ir vadovaujantis LR vyriausybės paskelbtu 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu „Dėl karantino LR teritorijoje paskelbimo“ Nr. 1226 bei Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. spalio 20 d. įsakymu Nr. A-3325 ,,Dėl Kauno miesto savivaldybės administracijos darbo organizavimo esant ekstremaliajai situacijai“ GYVENTOJAI APTARNAUJAMI NUOTOLINIU BŪDU.

Informacija teikiama:

Socialinės paramos skyrius    (8-37) 39 11 78

Seniūnijos veiklos klausimais  (8-37) 39 14 18

Dėl gyvenamosios vietos deklaravimo (8-37) 29 70 84

Socialinių paslaugų centras (Dėl poreikių nustatymo ir maisto paketų )   867496872

Socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis  860346904 arba 860303431

 

Gyvenamosios vietos deklaravimas:

  • Portale „Elektroniniai valdžios vartai”, jeigu galite savo tapatybę patvirtinti portale nurodytais būdais:

Gyvenamosios vietos deklaravimas, Lietuvos piliečiui gimus, pakeitus gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje ar atvykus gyventi į Lietuvos Respubliką;

Gyvenamosios vietos deklaravimas asmeniui išvykstant iš Lietuvos Respublikos ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui;

Pažymos apie deklaruotą gyvenamąją vietą arba apie įtraukimą į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą išdavimas;

Pažymos gyvenamosios patalpos savininkui (-ams) apie jam nuosavybės teise priklausančioje gyvenamojoje patalpoje savo gyvenamąją vietą deklaravusius asmenis išdavimas.

  •  Vadovaujantis Gyvenamosios vietos deklaravimo taisyklių, patvirtintų 2018 m. sausio 15 d. Valstybės įmonės Registrų centro direktoriaus įsakymu Nr. v-24, 211 punktu ,Nepaprastosios padėties, ekstremaliosios situacijos ar karantino metu asmuo,  užpildytą ir pasirašytą nustatytos formos deklaraciją deklaravimo įstaigai gali pateikti paštu, elektroniniu paštu, per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo, naudojant pašto tinklą, informacinę sistemą arba kitomis elektroninio ryšio priemonėmis. Deklaravimo įstaigai kartu su deklaracija būtinai turi būti pateikta asmenų tapatybę patvirtinančių dokumentų (t.y. paso, asmens tapatybės koretelės, išduoto leidimo laikinai ar nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje) kopijos, išskyrus atvejus, kai deklaracija pasirašyta kvalifikuotu elektroniniu parašu arba siunčiama per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo, naudojant pašto tinklą, informacinę sistemą, ir jeigu reikia – kiti dokumentai ar jų kopijos. Klausimą dėl deklaracijos priėmimo sprendžia deklaravimo įstaigos vadovas arba jo pareigas vykdantis deklaravimo įstaigos darbuotojas.

Aleksoto seniūnijos el. paštas: [email protected]

Aleksoto seniūnijos adresas: Veiverių g. 132, Kaunas

Gyvenamosios vietos deklaravimo formos ir prašymai :

Gyvenamosios vietos atvykimo deklaracija

Gyvenamosios vietos deklaracija išvykstant į užsienio valstybę

Prašymas įtraukti gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą

Prašymo forma (Pažymoms gauti el. paštu) 2021

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content