Dėl asbesto atliekų utilizavimo

Apie poreikį išvežti atliekas ir preliminarius kiekius reikia pranešti el. paštu [email protected] . Laiške būtina nurodyti savo adresą bei kontaktinį asmenį ir telefono numerį. Tai leis efektyviai suplanuoti darbus, parinkti abiem pusėms tinkamus atliekų surinkimo ir išvežimo laikus.

Daugiau informacijos rasite: https://www.kaunas.lt/2022/10/naujienos/nauja-paskata-kaunieciams-atsikratyti-siferio-skirs-daugiau-lesu-asbesto-produktams-utilizuoti/

Taip pat iki 2025 m.spalio 28 d. galioja senoji sutartis su VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centru. Kauno miesto savivaldybės gyventojai, turintys asbesto gaminių atliekų (pvz.: stogų šiferio, asbestinių vamzdžių, termoizoliacinių medžiagų ir kt.) ir  norintys nemokamai pašalinti šias atliekas  Lapių regioniniame sąvartyne, kai patys savo lėšomis transportuoja atliekas (rekomenduotina samdytis vežėjus, kurie turi leidimus atlikti tokią paslaugą) į Lapių regioninį sąvartyną , turi kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijas. Seniūnas, gavęs iš gyventojo prašymą, per 3 darbo dienas turi išduoti pažymą, patvirtinančią faktą, kad gyventojas (vardas, pavardė, gyvenamoji vieta) turi asbestinių atliekų, kurias nori nemokamai utilizuoti.

 

Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content