Dėl asbesto atliekų utilizavimo

Informuojame, kad  Kaune startuoja nauja programa, skirta kompensuoti asbesto atliekų surinkimo, transportavimo ir saugaus šalinimo paslaugas. Aplinkos apsaugos ministerija skyrė miestui  50 tūkst. eurų dotaciją asbesto atliekų gaminių surinkimui iš Kauno miesto gyventojų apvažiavimo būdu, transportavimui ir saugiam šalinimui.  Miestas iš biudžeto antra tiek prisideda savo lėšomis. Sutartis pasirašyta ir užregistruota šių metų rugsėjo 29 d. su UAB Kauno švara ir galios 12 mėnesių t. y. iki 2023-09-29.

Apie poreikį išvežti atliekas ir preliminarius kiekius reikia pranešti el. paštu [email protected] . Laiške būtina nurodyti savo adresą bei kontaktinį asmenį ir telefono numerį. Tai leis efektyviai suplanuoti darbus, parinkti abiem pusėms tinkamus atliekų surinkimo ir išvežimo laikus.

Daugiau informacijos rasite: https://www.kaunas.lt/2022/10/naujienos/nauja-paskata-kaunieciams-atsikratyti-siferio-skirs-daugiau-lesu-asbesto-produktams-utilizuoti/

Taip pat   iki šių metų spalio 28 d. galioja senoji sutartis su VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centru. Kauno miesto savivaldybės gyventojai, turintys asbesto gaminių atliekų (pvz.: stogų šiferio, asbestinių vamzdžių, termoizoliacinių medžiagų ir kt.) ir  norintys nemokamai pašalinti šias atliekas  Lapių regioniniame sąvartyne, kai patys savo lėšomis transportuoja atliekas (rekomenduotina samdytis vežėjus, kurie turi leidimus atlikti tokią paslaugą) į Lapių regioninį sąvartyną , turi kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijas. Seniūnas, gavęs iš gyventojo prašymą, per 3 darbo dienas turi išduoti pažymą, patvirtinančią faktą, kad gyventojas (vardas, pavardė, gyvenamoji vieta) turi asbestinių atliekų, kurias nori nemokamai utilizuoti.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content