Dėl asbesto atliekų tvarkymo Kauno mieste

Informuojame, kad šiuo metu Kauno miesto gyventojai gali sutvarkyti asbesto atliekas naudodamiesi dviem paslaugų tipais:

  • Galioja paslaugų teikimo sutartis su VŠĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centru, kai asbesto atliekas gyventojai gali patys pristatyti į Lapių regioninį sąvartyną. Gyventojas kreipiasi į seniūniją, gauna pažymą, su kuria pristato asbesto atliekas į Lapių sąvartyną. Už su pažyma pristatytas asbesto atliekas iš gyventojo neimamas atliekų utilizavimo mokestis. Ši paslaugų sutartis galioja iki 2025 m. spalio 27 d.
  • Kai gyventojas neturi galimybių asbesto atliekų nuvežti į sąvartyną, gyventojai gali pasinaudoti nemokamai teikiamomis UAB Kauno švara paslaugomis, kai atliekos paimamos iš gyventojo ir transportuojamos į lapių sąvartyną saugiam šalinimui. Tokiu atveju pažymos gyventojui iš seniūnijos gauti nereikia. Reikia gyventojui parašyti elektroninį laišką adresu: [email protected]  , kuriame turi nurodyti tikslų adresą, kontaktinio asmens vardą, pavardę ir telefono numerį bei apytiksliai atliekų kiekį. Ši paslaugų sutartis galioja iki 2026 m. spalio 7 d.

 

Atkreipiu dėmesį, kad tiek vienos sutarties, tiek kitos sutarties paslaugomis gali pasinaudoti Kauno miesto gyventojai, Kauno miesto ribose, savivaldybė finansuoja tik namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų tvarkymą!

Gyventojai turintys nedidelį kiekį asbesto atliekų  ( iki 10 šiferio lakštų) gali bet kada, be jokių pažymų šias atliekas atiduoti nemokamai utilizavimui bet kurioje Didelių gabaritų ir pavojingų atliekų aikštelėje. Daugiau informacijos galima rasti: https://www.kaunoratc.lt/kontaktai/#aiksteles

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content