Dėl AB „ESO” projekto įgyvendinimo Moliakelio g.

Informuojame, kad bus vykdomi elektros tinklų rekonstravimo darbai dėl techninio projekto „0,4 kV OL-L100, L-200 iš MT-70 rekonstravimas į 0,4 kV KL, Kauno m., Moliakelio g.” elektros tinklų oro linijų keitimo į kabelines linijas (žemėje) ir apskaitų vietų iškėlimo už sklypo ribų.

Kviečiame Kauno m. Moliakelio g. ir Linksmės g.  gyventojus į susirinkimą, kuris įvyks 2017-05-30 d. 18. val. Moliakelio ir Linksmės gatvių sankirtoje.

Negalintys dalyvauti susirinkime, prašome susisiekti tel. Nr. 8-687 87605, el. p.  [email protected] arba atvykti adresu: Raudondvario pl. 76-2A, Kaunas (306 kab.).

AB ESO projektas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content