Dėkojame visiems prisidėjusiems prie Dainavos parko tvarkymo

Dainavos seniūnija dėkoja Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos, Kauno Dainavos progimnazijos, Vytauto Didžiojo universiteto Atžalyno gimnazijos bei Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniams, mokytojams bei mokinių tėveliams, kurie šį saulėtą šeštadienį tvarkė Dainavos parką. Taip pat dėkojame Kauno pilietinės bendruomenės centro „Dainava” bendruomenei už muziką bei vaišes talkos dalyviams, UAB „Kauno švara” už suteiktas priemones bei šiukšlių išvežimą.

Talkoje aktyviai dalyvavo ir LR Seimo narys Lauras Stacevičius su padėjėjomis Lina ir Akvile bei gausybė seniūnijos gyventojų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems!

     

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content