Dėkojame dalyvavusiems talkoje ,,Kaunas tvarkosi”

Per keletą pastarųjų metų gerokai apsikuopęs Kaunas tęsia gražią ir prasmingą tradiciją pavasarį sutelkti savo miestą mylinčius kauniečius masinei švarinimosi akcijai „Kaunas tvarkosi“.

Šįmet ji vyko balandžio 21 dieną, šeštadienį, 10 val. Tvarkėme Panemunės šilą. Susirinko gražus būrys talkininkų iš įvairių miesto vietų. Gamta nepašykštėjo puikaus oro. Talkininkų ir jų atžalų laukė edukaciniai žaidimai, viktorinos, mini dirbtuvėlės, arbatos ar kavos puodelis.

Dėkojame visiems nelikusiems abejingais, atvykusiems gražų šeštadienio rytą į Panemunės šilą kad miestas vis gražėtų. Dėkojame visiems talkininkams, Panemunės pradinei mokyklai, Rokų gimnazijai, seniūnaičiams, Juozo Vitkaus inžinerijos batalionui, UAB „Kauno švara„…

Malonu bus ir vėl sugrįžti į Panemunės šilą!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content