DAR VIENA GALIMYBĖ VISIEMS KAUNO SENJORAMS REGISTRUOTIS SKIEPAMS NUO COVID-19 

 

Kaunas ypatingą dėmesį skiria vyriausiems gyventojams. Šiomis dienomis registruotis internetu gali visi prioritetinės 65+ amžiaus grupės gyventojai.

Užregistruoti senjorus skiepui gali namiškiai, kaimynai ir kiti artimieji (prisijungimas – per Elektroninius valdžios vartus): reikia tik asmens kodo, kontaktinių duomenų (telefono numerio) ir tvirto apsisprendimo skiepytis!

Kviečiame bendruomenes ir visus kauniečius paskatinti 65metų ir vyresnius artimuosius, kaimynus bei savo pažįstamus naudotis šia galimybe.

VIETA: Vakcinavimo centras Kauno ledo rūmuose (Kovo 11-osios g. 26, Kaunas, greta „Girstučio“ baseino).

Atvykti skiepui kviečiame likus ne daugiau kaip 10 minučių iki Jūsų pasirinkto laiko.

INFO LINIJA: tel. 8 37 401 420 arba el. paštu [email protected]

https://vac.myhybridlab.com/selfregister/vaccine

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content