Dalinamės gerumu…

Labai malonu, kad jau ne pirmi metai kai žmonės nori pasidalinti gerumu.

Ponia Erika šiemet taip pat skyrė savo piniginę dovaną vienai gražiausių Aleksoto daugiavaikių šeimų, auginančiai 7 vaikus, tai Jurgitos ir Tado Žebrauskų šeimai.

Ši aleksotiškių šeima žinoma ne tik kaip puikiai auklėjanti savo vaikus, bet ir džiugina gražiomis akcijomis ant Aleksoto kalno. Vienais metais vasario 16 d. ant Aleksoto kalno ant sniego dažais buvo išpieštas Vytis. Šiemet per šv. Martyno dieną, lapkričio 11 d., ant Aleksoto kalno visuomet nušvinta šviesų kompozicija. Tai ilgametė iniciatyva Žebrauskų šeimos.

Dėkojame kūrybingai šeimai ir linkime gražių švenčių.

 20161220_165429sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content