Dainavos seniūnijos teritorijoje tiesiami nauji takeliai

 

Ar praeidami gatve pastebite kad  žolė nušienauta,  gėlių prisodinta, šalikelei švarūs, keliai geresni ir antai vieną po kito takelį naują tiesia… Ir visa tai vyksta Dainavos seniūnijos teritorijoje.

Pasidžiaukime kartu gražėjančia aplinka, saule vis labiau lepinančia šiltomis vasaros dienomis. Po niūrios , ilgos žiemos dalinkimės gera nuotaika, dovanokime vienas kitam šypsenas , juk taip gyventi yra gera.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content